preloader
×
ZAREZERWUJ

Apartamenty Makuszyńskiego

Planujecie Państwo przyjazd do stolicy polskich gór? Jeśli wybieracie się do Zakopanego – apartamenty do wynajęcia przy Makuszyńskiego, które znajdziecie w prezentowanej ofercie, to doskonała opcja! Mamy idealne lokalne zarówno dla osób przyjeżdżających turystycznie, jak i biznesowo. Ekskluzywne, kompletnie wyposażone, zapewniają wszelkie udogodnienia, jakich potrzeba do normalnego funkcjonowania. Położone nieco na obrzeżach centrum, blisko atrakcji turystycznych, a z dala od zgiełku, stanowią znakomite bazy wypadowe. Już teraz zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszym propozycjom.

Jakie udogodnienia znajdziecie w naszych apartamentach?

Każda kwatera, jaką znajdziecie Państwo w prezentowanym katalogu, to w pełni wyposażony lokal, gwarantujący z jednej strony całkowitą prywatność, a z drugiej – najróżniejsze udogodnienia. Zlokalizowane przy ulicy Makuszyńskiego ekskluzywne apartamenty do wynajęcia dostosowane są do potrzeb grup liczących nawet 6 osób, zapewniając odpowiednią przestrzeń do funkcjonowania. Komfortowe sypialnie z wygodnymi łóżkami pozwalają wypocząć np. po dniu wędrówki. Oprócz tego w lokalach dostępne są kompleksowo wyposażone łazienki z prysznicami, w których nie zabrakło ręczników i suszarek do włosów.

Proponowane ekskluzywne apartamenty na wynajem przy ulicy Makuszyńskiego gwarantują też niezależność w zakresie przyrządzania posiłków. W kwaterach znajdują się aneksy kuchenne z lodówkami, kuchenkami (w tym mikrofalowymi), a także wszelkie niezbędne przybory, umożliwiające przygotowanie dań. W części rekreacyjnej w każdym lokalu są również telewizory. Ponadto udostępniamy gościom sieć bezprzewodową. Oprócz tego dla zmotoryzowanych proponujemy miejsca parkingowe.

Atrakcje położone w okolicy

Z naszych wyjątkowych apartamentów do wynajęcia przy ulicy Makuszyńskiego łatwo dotrze się do wszystkich miejskich, jak i naturalnych atrakcji turystycznych. W pobliżu prezentowanych lokali znajdziecie Państwo ekskluzywne restauracje, kluby, galerie sztuki, a nawet tatrzańskie zoo. W bliskim sąsiedztwie znajduje się także park linowy, a w razie, gdy trzeba będzie zrobić zakupy i uzupełnić zapasy – nie brakuje najróżniejszych sklepów.

Zachęcamy do przyjazdu do naszych apartamentów!

Jeśli chcecie Państwo wypocząć w kwaterach zachowanych w najwyższych standardach, pragniecie mieć zagwarantowane najróżniejsze udogodnienia, dzięki którym poczujecie się jak w domu – proponowane ekskluzywne apartamenty do wynajęcia, znajdujące się w Zakopanem przy ulicy Makuszyńskiego, stanowią doskonały wybór. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami naszej firmy, a w razie wątpliwości – do kontaktu z obsługą.

Zameldowanie:

od 16:00 do 21:00


Wymeldowanie:

od 8:00 do 11:00


Informacja i rezerwacje telefoniczne:

Poniedzałek - Piątek: 9:00 - 20:00

Sobota: 9:00 - 17:00


informacje