preloader
×
ZAREZERWUJ

Apartamenty blisko wyciągu Zakopane

Poszukujecie Państwo kwater do wynajęcia, zlokalizowanych w sąsiedztwie naturalnych atrakcji polskich Tatr? Zatem nasze apartamenty blisko wyciągu w Zakopanem stanowią doskonały wybór! Położone w różnych częściach miasta lokale utrzymane są w wysokim standardzie, zaaranżowane m.in. w stylach nowoczesnym lub nawiązującym do regionalnej kultury. Wśród nich są np. domki, przeznaczone nawet dla 10 osób! Dzięki temu możemy ugościć całe grupy gości – rodziny i przyjaciół. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kwatery dopasowane do różnych oczekiwań

Wybierając apartamenty blisko wyciągu, stawiacie Państwo na położone w malowniczych miejscach kwatery, często bliższe naturze niż centrum miasta. Dzięki temu łatwo dostaniecie się np. na szczyty stoków lub w inne miejsca, skąd latem odbędziecie piesze wędrówki po najwyższym paśmie górskim Polski.

Atrakcyjna lokalizacja to jednak nie wszystko – prezentowane lokale są utrzymane w różnym stylu. To pozwala dobrać gościom taką bazę wypadową, w której będzie się czuł najlepsze. Każda z nich jednak jest w pełni wyposażona – we własną łazienkę, wygodne sypialnie oraz kuchnię i strefę relaksu. Wszystko to sprawia, że jesteście Państwo w pełni niezależni, a do tego – macie zapewnioną najwyższą prywatność.

W apartamentach położonych blisko różnych wyciągów dostępne są wszelkie sprzęty, potrzebne do normalnego funkcjonowania. Aneksy kuchenne mają lodówki, jak i urządzenia umożliwiające samodzielne przygotowanie posiłków. Ponadto w wybranych kwaterach znajdują się również pralki, żelazka oraz suszarki do włosów. Czas wypoczynku umilą dostępne w lokalach telewizory, a także sieć bezprzewodowa.

Malownicze lokalizacje w całym Zakopanem

Choć część z proponowanych apartamentów leży nieco dalej od centrum, to oprócz wyciągów, można znaleźć blisko nich inne atrakcje Zakopanego – zarówno naturalne, jak i miejskie. Doskonałe zaplecze gastronomiczne pozwala na spróbowanie lokalnych specjałów, a sklepy – uzupełnienie zapasów w mieszkaniu lub na czas wycieczek. Dodatkowo z okien proponowanych kwater często rozciągają się malownicze widoki, jakie uprzyjemniają cały pobyt.

Zapraszamy gości do naszych apartamentów

Jeśli oczekujecie Państwo, że wynajęte apartamenty, położone blisko wyciągów, zapewnią wszelkie udogodnienia i możliwość komfortowego wypoczynku – to właśnie nasze propozycje spełniają te kryteria. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z wybranymi lokalami. Dzięki obszernym galeriom możecie przyjrzeć się wystrojowi każdego z nich, co pomoże podjąć właściwą decyzję. W razie wątpliwości zaś – chętnie podpowiemy w kwestii doboru lokum, czy to na czas przyjazdu biznesowego, czy turystycznego.

Zameldowanie:

od 16:00 do 21:00


Wymeldowanie:

od 8:00 do 11:00


Informacja i rezerwacje telefoniczne:

Poniedzałek - Piątek: 9:00 - 20:00

Sobota: 9:00 - 17:00


informacje