preloader
×
ZAREZERWUJ

Apartamenty blisko wyciągu Zakopane

Poszukujecie Państwo kwater do wynajęcia, zlokalizowanych w sąsiedztwie naturalnych atrakcji polskich Tatr? Zatem nasze apartamenty blisko wyciągu w Zakopanem stanowią doskonały wybór! Położone w różnych częściach miasta lokale utrzymane są w wysokim standardzie, zaaranżowane m.in. w stylach nowoczesnym lub nawiązującym do regionalnej kultury. Wśród nich są np. domki, przeznaczone nawet dla 10 osób! Dzięki temu możemy ugościć całe grupy gości – rodziny i przyjaciół. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kwatery dopasowane do różnych oczekiwań

Wybierając apartamenty blisko wyciągu, stawiacie Państwo na położone w malowniczych miejscach kwatery, często bliższe naturze niż centrum miasta. Dzięki temu łatwo dostaniecie się np. na szczyty stoków lub w inne miejsca, skąd latem odbędziecie piesze wędrówki po najwyższym paśmie górskim Polski.

Atrakcyjna lokalizacja to jednak nie wszystko – prezentowane lokale są utrzymane w różnym stylu. To pozwala dobrać gościom taką bazę wypadową, w której będzie się czuł najlepsze. Każda z nich jednak jest w pełni wyposażona – we własną łazienkę, wygodne sypialnie oraz kuchnię i strefę relaksu. Wszystko to sprawia, że jesteście Państwo w pełni niezależni, a do tego – macie zapewnioną najwyższą prywatność.

W apartamentach położonych blisko różnych wyciągów dostępne są wszelkie sprzęty, potrzebne do normalnego funkcjonowania. Aneksy kuchenne mają lodówki, jak i urządzenia umożliwiające samodzielne przygotowanie posiłków. Ponadto w wybranych kwaterach znajdują się również pralki, żelazka oraz suszarki do włosów. Czas wypoczynku umilą dostępne w lokalach telewizory, a także sieć bezprzewodowa.

Malownicze lokalizacje w całym Zakopanem

Choć część z proponowanych apartamentów leży nieco dalej od centrum, to oprócz wyciągów, można znaleźć blisko nich inne atrakcje Zakopanego – zarówno naturalne, jak i miejskie. Doskonałe zaplecze gastronomiczne pozwala na spróbowanie lokalnych specjałów, a sklepy – uzupełnienie zapasów w mieszkaniu lub na czas wycieczek. Dodatkowo z okien proponowanych kwater często rozciągają się malownicze widoki, jakie uprzyjemniają cały pobyt.

Zapraszamy gości do naszych apartamentów blisko wyciągu

Jeśli oczekujecie Państwo, że wynajęte apartamenty, położone blisko wyciągów, zapewnią wszelkie udogodnienia i możliwość komfortowego wypoczynku – to właśnie nasze propozycje spełniają te kryteria. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z wybranymi lokalami. Dzięki obszernym galeriom możecie przyjrzeć się wystrojowi każdego z nich, co pomoże podjąć właściwą decyzję. W razie wątpliwości zaś – chętnie podpowiemy w kwestii doboru lokum, czy to na czas przyjazdu biznesowego, czy turystycznego.

Zameldowanie:

od 16:00 do 21:00


Wymeldowanie:

od 8:00 do 11:00


Informacja i rezerwacje telefoniczne:

Poniedzałek - Piątek: 9:00 - 20:00

Sobota: 9:00 - 17:00


informacje