Informacja i rezerwacje telefoniczne: +48 882 708 530 9:00 - 20:00 (Pn - Pt), 9:00 - 17:00 (So)

Apartament Wiśniówka Stara Polana - Zakopane

ul. Nowotarska 24/19

6 4 1

Nasze Zakopane to miejsce pełne magii i prawdziwej atmosfery gór, która nie może nie przypaść do gustu. Myśląc o wędrówkach na łonie natury – wspólnej wycieczce z rodziną. Warto nie tylko nacieszyć się atrakcjami samego miasta, ale także znaleźć idealny apartament, który może sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom Klientów.

A samych atrakcji może być wiele, chociażby znajdująca się nieco ponad pół godziny drogi pieszo od apartamentów na Starej Polanie Gubałówka. Każdy, kto pokusił się o odwiedzenie Zakopanego z całą pewnością odwiedzi też jeden z najpopularniejszych szczytów w okolicy. Liczy on sobie 1126 metrów i można się na niego dostać dwom drogami: zarówno pieszo jak i kolejką, co jest doskonałą atrakcją dla dzieci. Dolna stacja zlokalizowana jest w pobliżu Krupówek.

Warto zwrócić uwagę, że będąc w Zakopanem Krupówek po prostu nie można ominąć. To tętniące serce tego górskiego miasta, które mieni się licznymi witrynami sklepowymi i straganami – te z kolei stwarzają niepowtarzalną nigdzie indziej atmosferę prawdziwego doznania miejscowego folkloru i tak wspaniałej kultury góralskiej. Ze względu na popularność i nietuzinkowość tego miejsca to właśnie tu odbywają się najczęściej ogólnodostępne wydarzenia na świeżym powietrzu i różnego rodzaju imprezy, które dodatkowo umilają naszym gościom czas. Uwagę przyciągają też punkty gastronomiczne i liczne restauracje z lokalnymi specjałami, które sprawią, że nie będzie można się od nich w żaden sposób oderwać, a tym bardziej zapomnieć.

Apartamenty Stara Polana

Proponujemy idealny na rodzinne wakacje albo wyjazd z przyjaciółmi nowoczesny apartament. Jego główną zaletą jest wyjątkowa lokalizacja w kompleksie Stara polana. Ulica Nowotarska w Zakopanem to miejsce znajdujące się równocześnie dość blisko centrum miasta, by dojście do niego lub dojazd samochodem nie stanowiły żadnego problemu i dość daleko, by zagwarantować gościom spokój od hałasu związanego z tłumami turystów. Dzięki tak dobranej lokalizacji nie tylko łatwo jest odnaleźć się w samym Zakopanem, ale także dotrzeć na Krupówki i Gubałówkę.

Ten wyjątkowy apartament mieści się na parterze z widokiem na malowniczy potok Bystra, który, choć nie przytłacza rozmiarem, stanowi jeden z najczystszych i najbardziej wartych zauważenia cieków wodnych w Zakopanem. Jego bliskość sprawia, że nawet podczas pobytu w pokojach apartamentowych wciąż utrzymać można bliski kontakt z wszechobecną w górach naturą.

Ten sześcioosobowy apartament prawdopodobnie będzie idealnym miejscem na pobyt dla rodziny, ponieważ dzieci z całą pewnością polubią nie tylko widoki, ale także przytulne i nowoczesne przestrzenie pokoi. Bliskość wszelkich atrakcji, szczególnie kolejek górskich i Krupówek również będzie w tym wypadku ogromnym plusem. To również idealne rozwiązane dla grup przyjaciół i znajomych, którzy pragną spędzić udany urlop w miejscu o wysokim standardzie.

Apartamenty Nowotarska Zakopane

Dzięki nowoczesnemu podejściu do obsługi nasi goście mogą korzystać nie tylko z uroków samych pokoi i miasta, ale również z innych atrakcji, takich jak dostęp do jacuzzi i basenu. W trosce o komfort rodzin z dziećmi zapewniliśmy także dostęp do naszego placu zabaw, gdzie mogą czuć się bezpiecznie i bez obaw cieszyć się wakacjami lub feriami.

To niejedyny ukłon w stronę odwiedzających nasze apartamenty. Jego wyjątkowe wnętrze zaprojektowaliśmy tak, aby gościom zapewnić maksymalny komfort. Zadbaliśmy o gustowną aranżację oraz piękne i wygodne meble – wszystko utrzymane w jasnych, nowoczesnych barwach i najwyższym standardzie, jakiego można zawsze oczekiwać wynajmując od nas apartament Stara Polana. Na łóżkach zaznają Państwo głębokiego snu, na miękkich sofach należycie wypoczną.

Niezwykły widok roztaczający się z apartamentu pozwala na czerpanie przyjemności z picia porannej kawy na dostępnym balkonie. Ulica Nowotarska ze swoim kompleksem Stara Polana to miejsce doskonałe na wypoczynek. Zakopane zaprasza!

Informacje ogólne:

Osoby: 6                    Sypialnia: 1                        Opłata za sprzątanie: 165 zł

Pokoje: 2                    Łóżka: 4                             Przyjazd: 16.00 – 21.00

Łazieka: 1                  Depozyt: 500 zł                  Wyjazd: 8.00 – 11.00