Informacja i rezerwacje telefoniczne: +48 882 708 530 9:00 - 20:00 (Pn - Pt), 9:00 - 17:00 (So)

O nas

Szukacie wyjątkowego miejsca na pobyt w Zakopanem? Zamiast hotelowego klimatu wolicie przytulne, wygodne i w pełni wyposażone mieszkanie, które zapewni Wam maksimum komfortu i prywatności?

Jeśli tak – trafiliście pod właściwy adres.

Specjalizujemy się w krótkoterminowym wynajmie wysokiej klasy apartamentów w Zakopanem i okolicy. Do naszej bazy trafiają wyłącznie apartamenty nad którymi sprawujemy kompleksową opiekę. Nasz zespół osobiście przygotowuje każdy z nich na przybycie gości i dba o ich komfort podczas pobytu.

APARTAMENTY INSPIROWANE TWOIMI MARZENIAMI – SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!

Jesteśmy firmą zakopiańską. Na rynku nieruchomości istniejemy od 12 lat, natomiast wynajem apartamentów prowadzimy z sukcesami od 6 lat. Przez ten czas dokładnie poznaliśmy potrzeby naszych klientów, wychodzimy im naprzeciw. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Gości i uwielbiamy wyzwania.

W naszej ofercie znajdziecie niezwykle atrakcyjne, stylowe, przytulne i kompleksowo wyposażone apartamenty w Zakopanem i okolicy. Dbając o zadowolenie naszych Gości, proponujemy apartamenty utrzymane w klimacie góralskim, gdzie rządzi folklor, jak również takie gdzie umiejętnie łączy się styl góralski z nowoczesnym.

Nasze obiekty zlokalizowane są w najatrakcyjniejszych miejscach Zakopanego, zarówno w centrum, jak i w spokojnych okolicach miasta. Dzięki temu wypoczywając u nas, macie szansę na bliższe poznanie niepowtarzalnego klimatu Zakopanego. Bliskość centrum a jednocześnie spokój, bezpośrednie sąsiedztwo wspaniałej przyrody, czyni z naszych apartamentów idealne miejsce na pobyt z rodziną, znajomymi, romantyczny weekend we dwoje czy wyjazd służbowy.

Wierzymy w to, że w oferowanych przez nas apartamentach poczujecie się wyjątkowo i wyjazd do Zakopanego będzie wspaniałym wspomnieniem, co sprawi, że będziecie chcieli do nas wracać.